خدمات لیستینگ توکن

CMC , CGآودیت

برترین ترکرهای ارزدیجیتال

GET STARTED

جهت لیست شدن در سایت کوین مارکت کپ و کوین گکو باید برای توکن و پروژه معیارهایی تعریف و اجرا شود که تیم توکن ساز با بهره گیری از تجربیات متعدد این مسیر را برای شما سهل می کند. کوین مارکت کپ کوین گکو

شرایط اولیه لیستینگ در کوین مارکت کپ و کوین گکو

معیارهای فهرست در هر پروژه با اهداف و موارد کاربردی خاص خود متفاوت است، الزامات را نمی توان خیلی خاص تنظیم کرد تیم توکن ساز ‍پس از ارسال بررسی نهایی اپلیکیشن فرم پروژه را به مرجع ارسال می کند.

اهمیت مراجع لیستینگ

وب سایتهای رفرنس قیمت در جهان برای دارایی های رمزنگاری شده در فضای رو به رشد ارزهای دیجیتال مرجع مهم جهت افراد علاقه مند به این حوزه هستند. ماموریت آنها این است که رمزارزها را در سطح جهانی قابل کشف و کارآمد کند .

اگر توکن شما در هیچ صرافی و وب‌سایت فهرست‌بندی معروفی فهرست نشده باشد، بعید است که مشتریان پول را به آن پروژه بسپارند.

طبیعتاً همه مالکان و فاندرهای ارزدیجیتال می خواهند توکن پروژه را در کوین مارکت کپ یا کوین گکو بزرگترین وب سایت های لیست ارزهای دیجیتال که بیش از 120 میلیون بازدید ماهانه دارند نمایش داده شوند چرا که جهت فروش, توسعه بیشتر توکن و دردسترس بودن حیاتی است.

اگر اخیراً یک توکن راه‌اندازی کرده‌اید و به دنبال یک پلتفرم معتبر برای تبلیغ توکن خود هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم و به شما کمک کنیم تا ارز مجازی خود را در کانون توجه قرار دهید. اگرچه، شما یک جامعه فعال از کاربرانی دارید که مشتاق هستند فرصت های معاملاتی به آنها داده شود. اما، برای ارائه نقدینگی به کاربران خود، ابتدا باید توکن خود را در صرافی فهرست کنید.

ساخت توکن

بررسی و مشاوره

ارجاع به نهاد لیستینگ


0

معماری شبکه بلاک چین و ایجاد RPC در تست نِت و مین نِت

0

بصورت ام وی پی در تست نِت و مین نِت

0

ساعت پروژه انجام شده


فرآیند اجرایی لیستینگ

ساخت لندینگ پیج

در صورتی که پروژه وب سایت رسمی نداشته باشد ساخت لندینگ پیج توسط توکن ساز انجام می شود.

ساخت وایت پیپر

جهت توضیحات فنی پروژه و نقشه راه به مستنداتی تحت عنوان وایت پیپر نیاز است.

اودیت قرارداد هوشمند و KYC

خدمات آودیت توکن به منظور بررسی و تاییدیه سورس .کدهای توکن انجام می شود

درج انونسمنت در نشریات معتبر

به جهت اعتبارسازی پروژه و معرفی آن رپورتاژی در وب سایتهای معروف مانند بلومبرگ و یاهو منتشر می گردد.

لیستینگ در صرافی متمرکز

جهت قیمت دار شدن توکن در صرافی ترجیحا متمرکز لیست می شود.

بروزرسانی لوگو در bscscan

بروزرسانی لوگوی توکن در اکسپلوررهای بی اس سی اسکن یا اتر اسکن.

برگزاری لانچ پد سل

جهت فاند و حمایت توکن کمپین لانچ پدسل برگزار خواهد شد .

راه اندازی کمپین بانتی

راه اندازی کمپین بانتی در پر مخاطب ترین و قدیمی ترین سایت در این حوزه بیت کوین تاک.


ساخت mvp

ساخت نمونه اولیه یا MVP

یک محصول MVP در واقع ایجاد چرخه ساخت یک محصول است. در این چرخه، ابتدا یک محصول اولیه ارائه می‌شود و در گام‌های بعدی و براساس بازخورد مشتریان، این محصول به تدریج گسترش یافته و به تکامل می‌رسد. هر نسخه جدید، شامل جزئیات و امکانات بیشتری نسبت به نسخه قبل بوده و این فرآیند به تدریج کامل می‌شود. این امکانات و جزئیات بر اساس شناسایی نیازهای بازار هدف محصول بدست می‌آید. برای مثال در صنعت بلاکچین به تدریج می‌توان فازهای مختلف یک پروژه را در بازه های زمانی از قبل تعیین شده، ارائه داد.

سفارش ساخت dApp

سفارش ساخت بلاک چین اختصاصی

اگر تصمیم دارید که یک بلاک چین جدید بسازید ما به شما کمک میکنیم تا بلاک چین سازگار با قرارداد هوشمند همراه با والت و اکسپلورر داشته باشید

بلاک چین یک پایگاه داده توزیع شده است که لیستی از رکوردهای سفارش داده شده به نام بلوک را به طور مداوم در حال رشد نگه می دارد. این بلوک‌ها «با استفاده از رمزنگاری پیوند داده می‌شوند. هر بلوک حاوی یک هش رمزنگاری از بلوک قبلی، یک مهر زمانی و داده‌های تراکنش است

سفارش ساخت بلاک چین
ساخت بلاک چین

برخی پروژه ها

سوالات متداول

بعد از طی کردن تسک های مورد نظر و تایید مستندات پروپزال پروژه را برای کارشناس مربوطه ارسال می کنیم و در صورت تایید حدود یک الی دو هفته لیستینگ خواهید شد .

خدمات پشتیبانی توکن ساز مشمول توکن نوع commonBep20 می باشد که پس از ساخت توکن جزییات اعلام می شود.

داشتن وب سایت در وهله اول با دامنه یونیک و در بعد اپلیکیشن بر پایه بلاک چین مشخص مانند پنکیک سواپ با توکن نیتیو کِیک و هزاران ایده که با کمک بلاک چین قابل حل باشد کمک بزرکی به تایید شدن می کند

سوالات بیشتر

مقایسه کوین گکو و کوین مارکت کپ

پلتفرم‌هایی همچون CMC و Coingecko روزانه صدها درخواست برای افزودن رمزارزها و صرافی‌ها به وبسایت خود دریافت می‌کنند. به دلیل محدودیت منابع باید فهرست بندی به‌صورت اصولی و براساس معیارها و دستورالعمل‌های تعیین شده انجام شود.این امتیازدهی به‌طور کلی بر اساس ۳ معیار میزان اعتبار، قابلیت تایید و روش‌شناسی (Methodology) انجام می‌شود. توسعه‌دهندگان و تیم پروژه باید با ارائه شواهد و مدارک اعتبار پروژه خود را اثبات کنند. سپس پلتفرم بررسی کند که آیا این اطلاعات و مدارک از منابع معتبر و مستقل قابل تایید هستند یا نه. در نهایت درخواست‌ها برای ثبت شدن باید با روش کار پلتفرم مطابقت داشته باشند.