اجرای بلاک چین اختصاصی

تیم توسعه بلاک چین ما به اندازه کافی مهارت دارد که از فناوری Hyperledger برای ایجاد یک بلاک چین ایمن شرکتی برای تجارت شما استفاده کند و تعاملات چند حزبی را تغییرناپذیر و بدون دستکاری نگه دارد.

مشاوره و اجرای لایه دوم جهت کراس چین

خدمات توکن ساز در سه بخش امنیت، تمرکززدایی و مقیاس‌پذیری بلاک چین می باشد. و طبق تجربه، اجرای لایه 2 ، زنجیره‌های جانبی و درگاههای پرداخت سازش خوبی بین مقیاس پذیری و تمرکززدایی هستند.

ایمن سازی

ما بلاک چین شما را در موثرترین و قابل اطمینان ترین محیط ها مستقر می کنیم تا پروژه شما را برای مدت طولانی ایمن کنیم.

ادغام سازی غیرمتمرکز

ما بلاک چین های عمومی و خصوصی، شبکه های توزیع شده دفتر کل و نرم افزار رمزگذاری می سازیم و آنها را با نرم افزار شما ادغام می کنیم .

طراحی معماری شبکه

ما شبکه‌های بلاک چین غیرمتمرکز سفارشی را طراحی، توسعه و مدیریت می‌کنیم و شرایط اعتبارسنجی لازم را برای ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌های ایمن ایجاد می‌کنیم.

راه اندازی بریج

اجرای بریج های بلاکچین جهت حل کردن محدودیت‌هایی از جمله مقیاس پذیری یا بالا بودن حجم تراکنش‌ها و زمان انجام به دلیل شبکه های غیرمتمرکز، بلاک چین نقطه شکست ندارد و بهتر می تواند در برابر حملات مخرب مقاومت کند.

اجرای سیستمهای وام دهی بر پایه بلاک چین

از خدمات توکن ساز اجرایسیستم های وام دهی از طریق بلاک چین. در شبکه های مختلف می باشد

خدمات پیش فروش و عرضه اولیه

اجرای پروژه های بلاک چین از ایده تا اجرا شامل مارکتینگ بین المللی ، خدمات لیستینگ در صرافی ها و مراجع معتبر و ...

بازی های مبتنی بر بلاک چین

اجرای بازیهای آنلاین مبتنی بر بلاک چین همراه با والت داخلی و توکن اختصاصی پروژه .

تجارت خود را مطابق با استانداردهای Hyperledger Fabric غیرمتمرکز کنید

سوالات متداول

فناوری بلاک چین یکی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری است که ایمن، کارآمد است و امکان حذف واسطه‌ها را در چندین فرآیند معاملاتی فراهم می‌کند. در واقع بلاک چین دفتر کل توزیع شده است که از طریق آن مشتریان می توانند مستقیماً از طریق یک مسیر دیجیتال با یکدیگر تعامل داشته باشند و با یکدیگر معامله کنند. در این فرآیند برای انجام تراکنش ها نیازی به واسطه یا شخص ثالث مانند بانک های دولتی ندارند. این بدون شک پلتفرم کاری نسل بعدی است که به آنها کمک می کند تا مشاغل خود را چند برابر کنند.

این فناوری از مراحل خاصی برای انجام وظایف خود استفاده می کند.

مرحله 1: - تراکنش ها (خرید یا فروش) ابتدا وارد شبکه ای از رایانه های قوی و قدرتمند می شوند که گره نامیده می شوند و شروع به انتقال می کنند.

مرحله 2:-سپس این تراکنش هااز طریق هزاران گره از این قبیل در سراسر جهان یا هر جا که لازم باشد جریان می یابند. برای ساخت این شبکه از الگوریتم های کامپیوتری قوی استفاده شده است. همچنین کلیدهای رمزنگاری وجود دارند که تراکنش ها را تایید می کنند.

مرحله 3: - تعداد زیادی از افرادی که کلیدها را در اختیار دارند، به عنوان مرجع عمل می کنند و از آن کلید می تواند که به عنوان امضای دیجیتال نیز نامبرده می شود، استفاده کنند تا در مورد تراکنش ها به اجماع برسند. تمام این فرآیند در یک شبکه همتا به همتا انجام می شود.

مرحله 4: - وقتی معامله بین دو طرف تأیید شده مجاز تشخیص داده شد، یک وریفای محاسباتی ایجاد می کند.

در آینده، هر معامله تجاری از طریق فناوری بلاک چین انجام خواهد شد. با توجه به مزایای متعدد آن، کارآفرینان آینده از این فناوری در هر جنبه ای برای ارتقای سطح کسب و کار خود و ایجاد یک اکوسیستم مسئولانه برای مشتریان استفاده خواهند کرد. با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، این فناوری وابستگی به ارزهای سنتی را از بین می برد و ارزهای دیجیتال را ارتقا می دهد.

توسعه بلاک چین جدیدترین فناوری روز است که بسیاری از سازمان های پیشرو برای به حداکثر رساندن خروجی و بهینه سازی هزینه های خود از آن استفاده می کنند. این توسعه فناوری به پارامترهای مختلفی مانند طراحی، معماری، کار توسعه، ادغام، نگهداری بستگی دارد. بسته به تمام جنبه های فوق، هزینه توسعه متفاوت است. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

توسعه بلاک چین جدیدترین فناوری روز است که بسیاری از سازمان های پیشرو برای به حداکثر رساندن خروجی و بهینه سازی هزینه های خود از آن استفاده می کنند. بلاک چین این قابلیت را دارد به هر صنعتی که به نوعی با نرم افزار و اینترنت مرتبط است، سود برساند. در حال حاضر تامین مالی، مراقبت‌های بهداشتی، بانکداری، مخابرات، بیمه، رسانه و سرگرمی، خودرو و حتی بخش‌های دولتی در حال پیاده‌سازی این فناوری هستند تا از فرآیندهای تجاری سریع، بدون دردسر و ایمن استفاده کنند.

توسعه بلاک چین جدیدترین فناوری روز است که بسیاری از سازمان های پیشرو برای به حداکثر رساندن خروجی و بهینه سازی هزینه های خود از آن استفاده می کنند. این توسعه فناوری به پارامترهای مختلفی مانند طراحی، معماری، کار توسعه، ادغام، نگهداری بستگی دارد. بسته به تمام جنبه های فوق، هزینه توسعه متفاوت است. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در اینجا برخی از کاربردهای تجاری بلاک چین وجود دارد که باید در نظر بگیرید: قرارداد هوشمند - فضای ذخیره ابری - ارتباطات زنجیره تامین و اثبات عملیات - پرداخت های رمزنگاری شده و رای گیری الکترونیکی

در زیر لیستی از فناوری های مورد استفاده برای توسعه اپلیکیشن بلاک چین آمده است. بلاک چین Stellar - Hedera Hashgraph - Multichain - Hyperledger - Ethereum - EOS و NEM

ایده خود را غیرمتمرکز کنید

تیم توکن ساز با هدف رشد و بهبود کسب و کارها در فضای بلاک چین و مشاوره در زمینه ای اپلیکیشن های غیرمتمرکز سعی در خدمت رسانی بهتر به علاقه مندان در این حوزه است با ما تماس بگیرید